
Органайзер для кришок або стаканів на 4 відділення Палісандр
466 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00517
+380 (95) 395-75-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Органайзер підставка для кришок або стаканів
Відсік для стаканів/кришок - 4шт
Можливі кольори - дуб, горіх, палісандр, чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodMake |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Органайзер |
| Матеріал | Фанера |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 41 см |
| Ширина | 11 см |
| Висота | 10 см |
| Відсік для кришо/стаканів 1 | 82х98мм |
| Відсік для кришо/стаканів 2 | 92х98мм |
| Відсік для кришо/стаканів 3 | 102х98мм |
| Відсік для кришо/стаканів 4 | 103х98мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 466 ₴



